Filter zariadení
Zoznam certifikovaných zariadení priateľských
k deťom


Typ zariadenia

Kraj

Hodnotenie zariadenia
 

TS: MAMA do darcovskej SMS pre materské centrum

MAMA do darcovskej SMS pre materské centrum
 
ÚMC, tlačová správa, 11. marec 2011
 
 
Úniu materských centier, organizáciu zastrešujúcu viac ako 70 materských a rodinných centier na Slovensku môžete podporiť darcovskou SMS do 31. októbra 2011. Sumou 1 €/ 30 Sk zaslanou na číslo 877 s textom DMS(medzera)MAMA prispejete na aktivity materských a rodinných centier v prospech rodín s malými deťmi.
 
 
Finančné prostriedky, ktoré budú vyzbierané prostredníctvom DMS zbierky budú použité na preplatenie nákladov spojených s výrobou a distribúciou magnetiek „Ďakujem, že si mama“. „Magnetky v troch rôznych farbách – červenej, zelenej a žltej – je možné kúpiť v materských a rodinných centrách počas celého roka,“ informuje PR manažérka Únie materských centier Michaela Fedorová.
 
 
 
Zisk z predaja magnetiek použije materské/ rodinné centrum v zmysle Zmluvy o spolupráci s Úniou materských centier a v súlade s povolením na vykonávanie verejnej zbierky vydaným Ministerstvom vnútra SR pod číslom SVS-OVVS3-2011/004672.
 
 
„Magnetková zbierka“ je určená pre materské a rodinné centrá, financie z ich predaja využijú samotné centrá. Únia materských centier však počas celej zbierky znáša náklady na výrobu samotného predmetu zbierky – magnetky „Ďakujem, že si mama“,“ dodáva Michaela Fedorová, ktorá je zároveň koordinátorkou projektu „Zbierka: Ďakujem, že si mama“.
 
 
V minulosti materské/ rodinné centrá využili získané finančné prostriedky na rekonštrukciu svojich priestorov, revitalizáciu vonkajších ihrísk pre deti či na zakúpenie nových hračiek a zariadenia do materského/ rodinného centra.
 
 
 
 

Kontakt:
Mgr. Michaela Fedorová, PR manažérka Únie materských centier
0915 930 836
michaela.fedorova(at)materskecentra.sk
 
 
 
Text vysvetľujúci výpočet ceny DMS správy:
Darcovská SMS správa, ktorú zákazník prijme, je spoplatnená sumou 1 €. Obdarovaný dostane 96% ceny z každej darcovskej SMS správy. Mobilní operátori odvádzajú 100% z každej darcovskej SMS správy. Zákazník, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS MAMA na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora. Ak zákazník pošle SMS správu v nesprávnom tvare, obdrží hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Darcovská SMS správa mu účtovaná nebude. Viac informácií o Projekte DMS nájdete na www.donorsforum.sk . DMS je medzinárodná ochranná známka. Výhradným držiteľom práv k ich užívaniu na území Slovenska je Fórum donorov.
je medzinárodná ochranná známka. Výhradným držiteľom práv k ich užívaniu na území Slovenska je Fórum donorov.
 
 

Únia materských centier (ÚMC) je neziskové občianske združenie, ktorého poslaním je dosiahnuť úctu a uznanie materstva v spoločnosti a spoluvytvárať podporujúce podmienky pre materstvo v najvyššom záujme dieťaťa, matky a rodiny. ÚMC je jedinou sieťovou organizáciou pre 74 materských a rodinných centier na Slovensku.
Projekty ÚMC: Láskavo do života (tehotenstvo, pôrod, dojčenie), Vstúpte s dieťaťom (monitoring, motivácia a oceňovanie zariadení priateľských k deťom a rodinám), Akadémie praktického rodičovstva (neformálne rodičovské vzdelávanie) a Míľa pre mamu (podujatie ku Dňu matiek).
 

Partner UMC

AxxesGeneralliMPSVRGranty EHP a NórskaBratislavský samosprávny krajÚrad vládyErasmus

Partner projektu MPM

ZlatíčkoKik_partnerFax Copy

Mediálny partner MPM

Fit štýlLASER MEDIARTVS

Partner MPM v BA

Organic BabyBudamarHapeActive KIDSZľavomatEkopodnikPolus City CenterBKISMiracleBratislava_Nove Mesto